Anhydritové podlahy


Provádíme lití anhydritových podlah. Anhydritové podlahy známé také jako lité samonivelační podlahy jsou dalším způsobem realizace finální čisté podlah, které Vám můžeme nabídnout.

Charakteristika

Tekutá samonivelační směs na bázi síranu vápenatého (AnhyLevel) nebo na bázi alfasádry (AlfaLevel) určená k realizaci vnitřních podlah umožňuje dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu (dlažby, plovoucí podlahy, koberce, parkety, apod.). Ideální pro podlahové topení. Snadná a rychlá aplikace bez nutnosti vibrování, vyztužování a pracného rovnání povrchu.

Použití

Pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí v rodinných domech, bytové výstavby, administrativních budovách, objektech občanské vybavenosti v případě i v průmyslových prostorách. Není vhodný do exteriéru a trvale vlhkých prostor. V koupelnách a kuchyních bytové výstavby je použití možné za dodržení podmínek uvedených v technické dokumentaci.

Výhody anhydritových podlah

  • Anhydritové podlahy Vám zejména urychlí stavbu, lití podlah v rodinném domě proběhne během jednoho dne a za 24 hodin jsou podlahy pochůzné.
  • U kvalitně provedených anhydritových podlah je zaručena rovinnost, tedy před pokládkou podlahové krytiny není třeba provádět vyrovnání stěrkou, tedy snížíte náklady na stavbu.
  • U anhydritových podlah odpadá problém s dopravou materiálů do poschodí nebo do vyšších pater, protože pomocí čerpadla je směs bez problému dopravena na místo lití.
  • V případě podlahového topení se anhydritová podlaha rovnoměrně prohřívá a má dobrou tepelnou vodivost. Tepelná vodivost je o 30% vyšší než klasická betonová podlaha.

Naše firma má rozsáhlé zkušenosti s realizací těchto podlah a proto jsme schopni Vám nabídnout realizaci anhydritových podlah ve vysoké kvalitě.

Dodavatelé produktu

logo-cemex (1K)logo-kvk (4K)

Video